Vyhněte se problémům při koupi a prodeji nemovitosti díky portálu CINCINK

Koupě i prodej nemovitosti je pro laika složitá záležitost. V každém okamžiku je potřeba dávat si pozor hned na několik věcí. Celý proces si však můžete usnadnit díky výběru vhodného portálu. V článku vám představíme nový realitní portál, jehož úkolem je pomoci všem se snadnější orientací na trhu s nemovitostmi. Jak to funguje a v čem spočívají hlavní výhody portálu? Všechno důležité najdete v článku.

Výhody férového realitního portálu CINCINK

Už znáte nový férový realitní portál CINCINK? Jde o projekt vytvářející prostor pro inzerci nemovitostí. Ale to není všechno. Kromě nabídek bytů a domů na prodej zde najdete také možnost objednat si jednotlivé služby. Ty se hodí například pro kontrolu či vytvoření správné smlouvy, odhad ceny nemovitosti či důkladnou a profesionální technickou inspekci stavu nemovitosti. Díky možnosti vybrat si odborníky na jednotlivé úkony budete mít větší jistotu, že vše probíhá správně a nečeká na vás žádný zapeklitý problém

Nejvíce informací vám prozradí návštěva realitního portálu. Ověříte si, jak to celé funguje a co můžete očekávat. Příjemným bonusem je moderní design a snadná orientace mezi jednotlivými sekcemi na stránce. Prodávající jistě potěší inzerce zdarma, takže za vložení nabídky neutratí vůbec nic. Tyto ušetřené peníze je možné využít k objednání některé služeb pro vylepšení inzerátu tak, aby přilákal více potenciálních zájemců. Partnerem portálu CINCINK je Komerční banka, což znamená, že i pro kupující je připravena řada výhod. Rovnou na stránce si například spočítáte hypotéku pomocí online kalkulačky.

Úskalí koupě nemovitosti

Podívejte se, jaké problémy na vás mohou čekat při koupi nemovitosti a jaké jsou možnosti řešení. Každá koupě bytu je specifický případ, který si žádá individuální přístup. V první řadě je nutné sledovat nové inzeráty, ať včas zareagujete na výhodnou nabídku. Řešením je hlídání nových nabídek podle předem daných kritérií. Dalším kritickým okamžikem je osobní prohlídka. Jde o chvíli, kdy je možné odhalit celou řadu nedostatků a problémů, které bude nutné opravit. Jenže pokud nejste zkušení, můžete to přehlédnout, takže je lepší pozvat si odborníka na technickou inspekci nemovitosti.

S jakými problémy se můžete potýkat při prodeji bytu či domu

Ani prodej bytu není bez problémů. Samozřejmě hodně záleží na ceně. Pokud chcete rychle prodat za dobrou cenu, musíte si připravit lákavý inzerát a vyvěsit ho na co nejvíce místech. Velkou pozornost věnujte fotografiím, které jsou to hlavní, co přiláká potenciální zájemce. A jakmile dorazí na osobní prohlídku, máte velkou šanci na úspěch. S přípravou inzerátu, ale i právním servisem pro kontrolu smlouvy a dalších náležitostí vám pomohou odborníci, které se dají objednat přes portál CINCINK.