Ve zdravotnictví nemusí být bílá nuda

V nemocnicích, ale i u zubařů a lékařů panuje sterilní prostředí. Je to nutnost, nicméně sterilní přece nemusí znamenat nudné. Proč by se pacienti měli dívat pouze na bílou, světle modrou nebo ošklivou zelenou? Udělejme si svět trochu veselejší!

Detaily dělají své. Barevná halenka nebo fonendoskop mohou změnit celkový dojem z návštěvy ordinace. Obzvlášť pokud jde o dítě, dokážete ho barevnými pomůckami či oblečením zaujmout a vyděsíte ho daleko méně než ve sterilním bílém oblečení. S touto vizí přichází i do České republiky firma Medical Uniforms.

Oblečení s pohodlnými střihy a veselými motivy

Medical Uniforms u nás nabízí zboží americké módní značky Cherokee zaměřené na pracovní oděvy. Konkrétně prodává pracovní oděvy pro zdravotnické pracovníky od sestřiček přes lékaře až po zubní asistentky. Všichni zdravotníci si na sebe mohou obléknout haleny se zvířátky, hrdiny z kreslených pohádek nebo třeba zoubkovou vílou. Úspěch u nejmenších pacientů je tedy zaručen. Pro ty, co pracují spíš s dospělými, jsou pak určené jednobarevné haleny dostupné v obrovském množství barev.

Fonendoskopy jako stylový doplněk

Kdo si netroufne chodit do práce mezi všechny kolegy oděné v bílém s barevným tričkem, může svůj outfit osvěžit aspoň veselým doplňkem. Perfektně k tomu poslouží barevné fonendoskopy. Ve veselém provedení se dají sehnat jak klasické, tak dětské fonendoskopy. Všechny mají kvalitní membrány, rozhodně tu neplatí, že by výrobce přidal na vzhledu a ubral na kvalitě.

Vánoční dárek?

Máte ve svém okolí někoho, kdo pracuje ve zdravotnictví? Halenka se zajímavým motivem nebo barevný fonendoskop by mohly být skvělým a originálním dárkem. Podívejte se sami na web https://www.medical-uniforms.cz a prohlédněte si, jaké možnosti jsou k dispozici. Na webu je i tabulka velikostí, takže správné číslo určitě trefíte. A jestli se bojíte, tak například u zmiňovaného fonendoskopu řešit velikost nemusíte.