postershop.cz

Postershop – království retro doplňků

Jak si snadno zkrášlíte a zútulníte svůj domov? S doplňky a dekoracemi z e-shopu Postershop.cz. Co všechno nabízí?

Retro plechove cedule

Oživte váš domov nejen retro doplňky

Potřebujete oživit nudné zdi v obývacím pokoji nebo vaše děti už vyrostly z pohádkových motivů a je načase tomu přizpůsobit i vzhled jejich pokojíčku?

Právě retro doplňky jsou k tomu jako stvořené. S minimálním úsilím svému domu vtisknete novou tvář. Vyberou si nadšenci retro stylu i ti, kteří zahořeli pro modernu. Například fototapetu si zvolíte podle požadovaného motivu, rozměru i materiálu. Nemusíte nic bourat nebo složitě rekonstruovat, stačí nalepit fototapetu či pověsit obraz a je hotovo.

Kromě toho vás taková modernizace ani příliš finančně nezatíží, což určitě oceníte. Zbydou vám tak peníze třeba na dobrou večeři. Moment! Že ji nemáte doma na co uložit?

Retro dózy

Přesně pro vás se nabízí kategorie se stylovými doplňky nejen do kuchyně. Praktické retro plechové dózy využijete na uchovávání kávy, čaje a dalších potravin. K nim se také hodí další pomocníci, jako jsou hrníčky nebo tácy všech možných velikostí. Kdo si potrpí na dokonalé sladění, zamíří do sekce s tematickými kolekcemi. Můžete si tak vybrat více kousků s jedním motivem.

Jak nakupovat

Postershop.cz to je více než 10 000 položek skladem. Což Vám zaručuje rychlé dodání zboží . Pokud si objednáte za více než 1 500 Kč tak nebudete muset platit poštovné ani balné.

Tedy Vaši objednávku obdržíte včas a je jedno zda půjde o dekoraci do Vašeho bytu nebo se bude jednat o dárek. Pokud budete chtít, můžete si zboží vyzvednout také osobně, ale proč někam chodit, když si zboží mohu nechat zaslat. Jestli hledáte informace o aktuálním stavu Vašeho zboží získáte tuto informaci obratem do vaší e-mailové schránky.