Jak funguje autopůjčovna na Letišti Václava Havla

Vracel jsem se po několika týdnech ze zahraničí. Protože jsem však neměl automobil na letištním parkovišti, ani nikdo z kamarádů či příbuzných pro mě nemohli přijet, musel jsem využít některou z autopůjčoven, které působí přímo na Letišti Václava Havla. Předtím, než jsem se rozhodl pro jednu konkrétní, jsem si hledal recenze, přičemž velice pozitivní byly právě na Easy Rent. Jak jsem s ní byl spokojený já? Co všechno mi dokázala nabídnout?

V první řadě vás pravděpodobně zajímá, kde se nachází autopůjčovna na Letišti Václava Havla. Jen několik kroků od Terminálu 1 přímo u východu, což je vskutku velká výhoda. Ihned po příletu totiž nasednete do automobil a můžete odjet do centra Prahy.

Autopůjčovna funguje nonstop

Jelikož jsem přiletěl až pozdě večer, obával jsem se toho, že v takovou hodinu prostě automobil neseženu, ale mé obavy byly zbytečné, neboť půjčovna funguje nonstop. Ihned po odbavení jsem tedy přišel do půjčovny, vybral jsem si automobil, podepsal jsem vše potřebné a mohl jsem odjet domů. Byl jsem příliš unavený, takže než se vyřídilo všechno potřebné, dostal jsem kávu zdarma. Personál byl velice milý. Platba je možná buď hotově, nebo kartou. Po náročné cestě mě nečekala žádná náročná administrativa, půjčovna měla všechno dokonale připravené.

Bohatý vozový park

Půjčil jsem si automobil na dva dny, protože jsem si potřeboval ještě něco zařídit a věděl jsem, že naše rodinné vozidlo si bere manželka do práce. V nabídce autopůjčovny byla pestrá škála modelů, například Mini Cooper. Samozřejmě nechyběla ani možnost půjčení SUV. Pro větší skupiny byly připraveny minibusy, případně osmimístné a sedmimístné dodávky. Já jsem si vybral klasiku, a to Škoda Octavii, na kterou je spolehnutí za každé situace.

Easy Rent určitě doporučuji

Jaký je tedy závěr? Půjčovnu jednoznačně doporučuji, neboť jsem byl spokojen po všech stránkách, a to jak s osobním přístupem, tak i dalšími benefity. Přijdou si na své i lidé, jichž zajímá půjčovna dodávek. Easy Rent totiž myslí na všechny.