Estetickou medicínu využívá stále více žen. Začněte i vy

Pokud vám záleží na tom, jak vypadáte, není vám pravděpodobně estetická medicína cizí. V současné době jsou služby mnohem dostupnější, ba i cenově přijatelnější, než tomu bylo v minulosti. Dokážete si představit, že byste pravidelně nenavštěvovala kosmetický salon? Jakmile si na takovou péči zvyknete, těžko se odvyká. Samozřejmě domácí ošetřování pleti je velice důležité, ovšem mnohem účinnější je občasná návštěva estetické kliniky, která vyčistí vaši pleť i hloubkově. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno estetická medicína zahrnuje.

SOTHYS jsou salony stále více vyhledávané

V hlavním městě narazíte na stovky kosmetických salonů, zatímco některé jsou více vyhlášené, jiné zase méně. Stále více se do podvědomí ženské populace dostávají salony používající produkty SOTHYS, které se proslavily kvalitní a precizní péčí o pleť a celé tělo. Současně si v takových salonech spousta klientek pochvaluje individuální a profesionální přístup.

SOTHYS je v podstatě francouzská kosmetika, která se používá v prestižních salonech po celém světě. Dostala se konečně i do našich končin. Kosmetika od SOTHYS dodá vaší pokožce to, co opravdu potřebuje. Vitamíny, minerály, živiny.

Jak péče o pleť probíhá?

Záleží na tom, co konkrétně požadujete. V rámci základní péče jsou použité kosmetické přípravky přizpůsobené přímo potřebám vaší pleti. Co žena, to naprosto jiný typ pleti, což si salon Health Point uvědomuje a dává si na to pozor. Dále si můžete dopřát specifickou kúru, například na ošetření citlivé pleti, péči o oční kontury či peeling. Péče o pleť SOTHYS kosmetikou je vychvalovaná a vy se stanete další spokojenou zákaznicí.

Do salonu Health Point vezměte klidně i svého partnera, protože i jemu se dostane profesionální péče. Pro pány je totiž připraven balíček SOTHYS HOMME, který detoxikuje a posílí mužskou pleť.