Nový vůz? Jedině Škodovka

Uvažujete o koupi nového vozu? Buďte věrni někdejší české Škodovce. Její moderní vozy, jež plně vyhovují požadavkům na automobil 21. století, vás nezklamou.
V současné době v nabídce značky Škoda Auto najdete osm modelů: Superb, Octavia, Yeti, Citigo, Fabia, Nová Fabia, Karoq, Kodiaq. A jaký zvolit? Toť otázka do pranice. V následujícím článku si představíme tři z nich.

Stálice Škoda Fabia

Stálicí bezesporu je Škoda Fabia. Nezklamala své majitele v roce 1999, kdy byla s velkou pompou uvedena na trh, a nezklame je ani dnes její náležitě vylepšená a inovovaná verze. Ta mimochodem zaznamenala celou řadu změn, mezi něž patří například nahrazení manuálního zapínání stěračů a světel za automatické, stejně jako možnost propojení veškerých aplikací ve vašem smartphonu a v neposlední řadě kvalitního poslechu hudby. Hlavní bonusy vozu, na které slyší snad každý řidič, však zůstávají prakticky neměnné. Jimi jsou rozumná cena a nízká spotřeba paliva. Jako rodinný vůz je Fabia zkrátka přímo ideální.

Téměř bezdotyková Škoda Kodiaq

Rádi byste spolehlivý SUV vůz? Pak by v hledáčku vašeho zájmu měla být Škoda Kodiaq. Ne nadarmo se tento model v žebříčcích spolehlivosti SUV automobilů ocitá na předních místech. A to zcela zaslouženě. Navíc je téměř bezdotykový. Bez použití klíče jej odemknete, zamknete i nastartujete! A nápomocen vám bude i při jízdě samotné. Sám bude dohlížet nad tzv. mrtvými body a poradí si i na drsném terénu. Zkrátka ideální vozidlo do nepohody.

Rychlá a prostorná Škoda Superb

Nebo byste raději rychlý a zároveň prostorný vůz? Pak by vaší volbou měla být Škoda Superb. Obzvláště poslední modely jsou vybaveny vůbec nejvýkonnějšími motory v historii celé Škodovky. Tyto vozy si ale získávají pozornost i celkovou kvalitou zpracování. Speciální ergonomicky tvarovaná sedadla v kombinaci s těmi nejmodernějšími technologiemi z každé jízdy učiní zážitek. Škoda Superb tu je zkrátka pro všechny, kteří si život vychutnávají plnými doušky – ideálně za volantem rychlého vozu.