Nakupujte oblečení ve velkoobchodu! Nebo si ho tam rovnou dejte ušít!

Pro oblečení už dávno nemusíte jen do kamenného obchodu. Spoustu času a peněz zákazníkům šetří e-shopy. Že si ho nemáte možnost vyzkoušet? Ani o tuto možnost nemusíte být ochuzeni. Zvolíte-li e-shop se vzorkovnou. Jeden takový bychom pro vás měli. 

Xfer.cz je e-shop nabízející obojí. Na stránce https://www.xfer.cz/ najdete trička, polokošile, mikiny včetně fleecových, bundy, vesty, sportovní oblečení, čepice, pracovní oblečení, a dokonce i tašky, batohy a vaky. Zkrátka se tu oblečete od hlavy až k patě. Respektive třeba váš tým, pracovní kolektiv či rozvětvená rodina. Xfer je totiž velkoobchod, v němž se, jak napovídá název, nakupuje ve velkém. S výraznou slevou samozřejmě.

Nejenom trička všech barev

Portfolio značky je opravdu bohaté. A velmi dobře prezentované. Vezměme si trička. Po odkliknutí záložky s názvem této kategorie se vám zobrazí první stránka nabídky. Hned první dívčí tričko Jamaica je k mání v devatenácti barvách (to je těch 19 malých barevných kostiček hned pod tričkem). Přejedete-li po nich myší, zobrazí se vám v této barvě i samotné tričko. To ale není vše.

37 velikostí? Znáte je všechny?

Po levé straně máte možnost svůj výběr dále specifikovat. Trička z portfolia e-shopu například jsou k dispozici ve 37 velikostech (do této doby jsem netušila, že tolik velikostí vůbec existuje) a čtyřech gramážích. Čím nižší gramáž zvolíte, tím bude tričko nejenom lehčí, ale také průsvitnější. Svůj výběr ovšem můžete specifikovat i na základě materiálu. Tričko můžete mít z bavlny, polyesteru, akrylu, netkané textilie, mikrovlákna, nylonu atd. A stejně jako trička můžete vybírat i ostatní oblečení. Polokošile (zde vybíráte z 18 velikostí a 13 barev), mikiny (20 velikostí a 12 barev), bundy a vesty (včetně reflexních), čepice (kšiltové i zimní) atd.

O výrobci

Xfer, s.r.o. je více než dvacet let renomovanou značkou. Tento etablovaný výrobce kvalitního reklamního textilu a distributor firemních i sportovních oděvů stejně jako oblečení pro volný čas spolu s e-shopem disponuje i vlastní vzorkovnou, a to dokonce na dvou místech – v Praze a Brně. Adresu brněnské vzorkovny najdete na stránkách http://www.xfer.cz/ – Brno. Vybrané zboží si tak máte možnost okouknout, osahat i přímo vyzkoušet, což většina e-shopů s oblečením neumožňuje. A pozor, součástí služeb je i zakázková výroba. Nevyhovuje-li vám z jakéhokoliv důvodu zboží z katalogu, nechte si jej ušít na míru. Problém není materiál, typ úpletu, střih, barva ani barevná kombinace!