Masáže v centru Olomouce si objednáte online

Masáž – tato blahodárná procedura pro lidské tělo i duši dokáže pomoci řešit celou řadu neduhů. Mít svého osobního maséra je více než jen módní záležitost. Je to způsob, jak si rychle ulevit od bolesti, či jak nedovolit, aby z malého problému našeho organismu vznikl velký. Masáž dokáže být prevencí nemocí a problémů i dokonalým relaxačním rituálem. Hledáte maséra v Olomouci? Zkuste využít služby Karla Giebische, nevidomého maséra, jehož ruce umí skutečné zázraky.

Co oči nevidí, to svedou ruce

Příběh Karla Giebische je velice zajímavý. Sám o sobě tvrdí, že zrak v jeho životě nehraje žádnou roli. Nevidomým je od narození, přesto mu tento hendikep nebránil prožít zcela normální dětství s jízdou na kole, během i s míčovými hrami. Vystudoval střední školu, kde se začal se věnovat moderním technologiím, které usnadňují život nevidomým. Chtěl však jít ještě dál. A tak bez pomoci různých organizací, které se specializují na školení lidí s hendikepem, sám vlastními silami zdolal i studium náročného masérského kurzu. Dodnes není Karel Giebisch členem žádné organizace sdružující nevidomé a je důkazem toho, že dokážou žít zcela normální a plnohodnotný život.

Se svým masérským salonem sídlí v Olomouci a klientům dává ucítit, že to, co mu příroda nenadělila, pokud jde o zrak, přidala do smyslu, kterým je hmat. Co nevyčtou o vašich problémech oči, to najdou citlivé a vyškolené ruce nevidomého maséra.

Moderní salon s perfektní dostupností

Karel Giebisch vítá své zákazníky v moderním salonu v centru Olomouce s parádní dostupností městskou hromadnou dopravou. Salon je samozřejmě bezbariérový. Služby salonu podporuje perfektně propracovaný web s online rezervačním systémem. Objednat se na proceduru je velice snadné. Nemusíte sebou nosit ani žádnou hotovost. Platba je možná předem v rámci objednávky.

Součástí služeb salonu je i propracovaný věrnostní systém, který stálým zákazníkům umožní využívat služby za zvýhodněné ceny. Systém nabízí pohodlné online platby. Možné je i zvýhodněné předplatné služeb salonu.

Služby salonu máte možnost rovněž věnovat jako dárek. V e-shopu masážního salonu si snadno vygenerujete dárkový poukaz na masáže Karla Giebische a přímo zde jej i online uhradíte. Je to ideální dárek k různým svátkům, výročím i k Vánocům. S kvalitní masáží darujete zdraví i relaxaci.

Objednejte se na masáž

Propracovaný moderní web je branou do služeb v 21. století. Stejně tak jako služby maséra Karla Giebische, které kombinují moderní poznatky zdravovědy s tradičními masážními technikami. Objednat se lze na dílčí masážejednotlivých partií těla. Oblíbené jsou masáže zad a šíje, nohou či chodidel. Vedle klasické relaxační masáže si máte možnost dopřát regenerační a sportovní masáž, ale i speciální a exotické druhy masáží. Například Breussovu masáž, masáž lávovými kameny a jiné.