Netradiční formáty ovládli trendy svatebních oznámení

Víte, jak se vám podaří přijít s originálními svatebními oznámeními, které se budou pyšnit kreativním ztvárněním? Ne? Tak pak jste nevyzkoušeli některý z netradičních formátů, které pokořili všechny moderní trendy. V současnosti letí zejména svatební oznámení zdobené oblými rohy, při jejichž výrobě se využívají speciální kreativní papíry. Tato kombinace se osvědčila jako nejpopulárnější, ale podobných moderních variant je v nabídce více než dost.

K svatbě patří i svatební oznámení, které se rovněž podílejí na přípravě této pamětní události. Vzhledem k tomu musí designéři hledat nové prvky, kterými oživí samotné návrhy a vnesou do výrobních postupů život. Jednou z možnosti je vsadit na něco zcela neobvyklé, například na netradiční formáty. Nabídka je pestrá, stačí si vybrat podle vkusu a nechat si zhotovit originální svatební oznámení, které vykouzlí úsměv na tváři každého adresáta.

Zapomeňte na staromódní a nudné svatební oznámení. Dnes je v módě inovace a hledání nových prvků. Řešením mohou být i netradiční formáty, které změní tvar vašich sdělení k nepoznání, ale samozřejmě v tom dobrém světle. Zkuste něco netypické, překvapivé či šokující a uvidíte, že nové svatební oznámení vzbudí obrovskou pozornost.

Zkušení designéři přesně vědí, jak dát výrobě svatebních oznámení zcela nový rozměr. Odpovědí je nabídka několika netradičních formátů, které bourají staromódní stereotyp a mění ho na tolik očekávanou inovaci. Oblé rohy, embossing, tedy zdobení reliéfním písmem nebo kreativní papíry, to vše vám přináší možnost nechat si vyrobit nejkrásnější svatební oznámení, jaké můžete mít.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz