Krásné masky na maškarní i na party

Chystáte se na maškarní a stále nemáte převlek? Nevadí. Dnes se dají koupit krásné karnevalové kostýmy a karnevalové masky. Hodí se i na tematické party, oslavy a večírky. Jak pro děti, tak i pro dospělé se dá sehnat snad jakýkoliv převlek. Nejdříve je třeba zjistit si co nejvíce o akci, na kterou se chystáme. Bude stačit maska přes oči, nebo je požadován kompletní a co nejvíce nápaditý kostým? Jaké je téma akce? Především pro děti se pořádají tematické dětské party, například pirátské, halloweenské, pohádkové, čertovské a mnohé další. Jakmile už víte, zda jste nějako omezeni požadavky, můžete začít vybírat, Prodej kostýmů dnes zahrnuje tolik položek, že určitě něco vhodného najdete.

Doplňky a rekvizity

Ke karnevalovému veselí patří i různé doplňky. Jsou to karnevalové klobouky, škrabošky, brýle, paruky, rukavice, čepice, boa, šerpy, čelenky, punčochy nebo boty. Pokud pořádáte nějakou tematickou party či oslavu, určitě se budou hodit speciální dekorace na party, samozřejmě podle možností, vkusu a příležitosti. Může jít o dekorace strašidelné, pohádkové, vtipné, veselé nebo třeba i svítící pro skvělou atmosféru za tmy. Výzdoba je nezbytnou součástí každé akce, neměli byste na ni zapomenout.

Strašidelný Halloween

Zapojit fantazii můžeme především u dětských karnevalových kostýmů, protože dětské maškarní akce jsou u nás asi nejčastější. Navíc děti převleky milují. Velmi dobrou příležitostí, kdy se můžete obléct do kostýmu a celou akci si řádně užít, je Halloween. Halloweenské kostýmy pro děti nebo dospělé by měly být co nejvíce strašidelné, ponuré a existuje i mnoho rekvizit, které k tomu pomáhají. Oblíbené jsou barvy obličej, umělá krev, zuby, svítící oči a další svítící dekorace, girlandy, dýně, paruky, pláště, cylindry, kostlivci a mnoho dalšího.