Kouření, které tak neškodí

Dobrou náhradou za klasické nikotinové cigarety je jistě její moderní elektronická verze. Nabídka je natolik široká, že si může vybrat opravdu každý. A kromě toho je elektronická cigareta rozhodně mnohem elegantnější. Což je jistě přínosné zejména pro dámy. Nabíjení je velice jednoduché. Probíhá pomocí micro USB portu. Tento produkt je vhodný i jako dárek pro někoho blízkého. Můžete vybrat pro milovníka zelených trávníků výrobek například ze speciální fotbalové edice.

Sama se nastaví pro optimální výkon

Tyto produkty se vyznačují spolehlivostí, výdrží a masivní tvorbou páry. Vestavěná baterie, která má dodatečnou kapacitu, vám zaručí celodenní vaping bez nutného nabíjení. Je také zajištěna systémem proti přebití i podbití. Velkou výhodou je i automatické nastavení výkonu a napětí. Stačí nasadit clearomizer a baterie si s ostatními záležitostmi už sama poradí. Což znamená, že si nastaví optimální výkon dle odporu žhavicí hlavy. Zohlední také stav nabití baterie. Takzvané E-cigarety jsou vhodnou náhradou pro kuřáky i z hlediska ohleduplnosti k ostatním.

Kouření s vůní manga

Pokud uvažujete o tom, že by bylo na čase přestat kouřit, ale stále se vám nějak nedaří se k tomuto kroku odhodlat, pak je právě pro vás dobrým řešením využít takzvanou E-cigaretu. Ta, oproti té klasické, přináší i řadu výhod. Zatímco zmíněná nikotinová má většinou jen dvě známé příchutě, v případě elektronické cigarety můžete ochutnat skutečně širokou škálu zajímavých chutí. Není možné všeobecně říci, který liquid (náplň do E-cigarety) je nejlepší. Každému chutná něco jiného a je tedy zapotřebí si tu svou chuť vybrat. Možná, že právě vás uchvátí šťavnatý ananas s příměsí chladivého mentolu. Nebo raději mango s maracujou?