Cenově dostupné ubytování pro skupiny v Praze

Do Prahy denně míří tisíce turistů z různých koutů světa. Mezi nimi často bývají i čeští výletníci, kteří sem jedou za poznáním, na soutěž nebo jen tak kvůli hezky strávenému víkendu. Za den toho v našem hlavním městě stihnete poznat málo, a tak se přímo nabízí otázka, jestli by se nevyplatilo tady přespat.

Vyplatilo. Ubytování vás na jednu noc na osobu vyjde ještě levněji než doprava do Prahy. Záleží samozřejmě na tom, z jaké části republiky pocházíte, avšak přespání v hostelových pokojích lze sehnat už od 280 Kč na osobu.

Zkuste penzion Akát

Výše zmíněnou cenu vám pro ubytování skupin nabídne jeden penzion v Praze 5. Jde o Akát penzion a stojí ve velmi příznivé lokalitě nedaleko centra. Do historického středu se odsud dopravou dostanete do 10 minut. Blízko je to k břehu Vltavy, na hlavní nádraží i Václavské náměstí. Nedaleko se nachází rovněž pivovar Staropramen či nákupní centrum Nový Smíchov.

Penzion Akát disponuje 32 pokoji různých typů, v nichž ubytuje až 100 lidí. Hostelové pokoje jsou určeny pro 2-3 osoby a 4-6 osob, přičemž na každém z nich se nachází LCD televize, wifi připojení, židle, stolek a lůžka. Koupelny jsou na patře tři, a dokonce lze využívat i společný kuchyňský kout. Dle finální skladby pokojů se pak odvíjí i cena. Mimo sezónu (listopad-březen) se pohybuje v rozmezí 280-350 Kč na noc a osobu. V hlavní sezóně je pak částka stanovená na 350-550 Kč.

Využijte služeb naplno

Málokdo hledá ubytování jen kvůli tomu, aby měl kde přes noc složit hlavu. Chtějte víc. Akát penzion v Praze nabízí například nekuřácký salonek v restauraci a v létě zahrádku pro setkávání celé skupiny. Dále je u nich možné domluvit si parkování autobusu či úschovu zavazadel, jestliže máte v plánu přijet mimo check-in nebo odjet mimo check-out. S ubytováním skupin zde mají bohaté zkušenosti.